Чемпіонат Київської області. Київ 12.09.2020

2020-09-21

На чемпіонаті Київської області з ІСО, який відбувся в м. Києві 12.09.2020, наші спортсмени здобули 18 медалей з тайського боксу. З них 11 золотих, 4 срібних та 3 бронзових.  

Відкритий чемпіонат Одеської області з таїландського боксу (06.02-09.02.2020)

Відкритий чемпіонат Одеської області по таїландському боксу традиційно збирає найкращих тайбоксерів з усієї країни (11 регіонів 230 спортсменів), тому рівень змагань дуже високий. Тайбоксери клубу "Спарта"  в кількості 7  спортсменів, цього разу, змогли вибороти 5 нагород: 1 місце зайняв Миколенко Іван у вазі до 48 кг, 2 місце зайняла Дорошенко Даяна вага до 51 кг, бронзовими призерами стали Дуднік Анатолій вага до 60 кг, Семянівський Владислав до 54 кг та Конош Дарина до 54 кг. Всі, без винятку, поєдинки були конкурентні, щільні, пройшли у високому темпі і на високому рівні. 

Відкритий чемпіонат Києва з INTERNATIONAL COMBAT ORGANISATION Тайбокс

 25.01.2020 року в м. Києві відбувся відкритий чемпіонат Києва з INTERNATIONAL COMBAT ORGANISATION. Клуб "Спарта" був представлений 16 спортсменами. Рівень змагань був достатньо високим. Маємо такі результати: 9 золотих, 4 срібних та 1 бронзову нагороди.

Відкритий чемпіонат Житомирської області з таїландського боксу

 18.01-19.01.2019 року в Житомирі відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з таїландського боксу. Цього разу від клубу "Спарта" було заявлено 18 спортсменів початкового рівня. Незважаючи на свій невеликий досвід у спорті, юні спортсмени змогли вибороти: 6 золотих, 10 срібних та 2 бронзові медалей., 1

 

Змаганнях з INTERNATIONAL COMBAT ORGANISATION Муей Тай присвячених Новому 2020 року

22.12.2019 року спортсмени СК "Спарта" групи початкового рівня приймали участь у змаганнях з Комбат Самозахист ІСО присвячених Новому 2020 року. Незважаючи на свої перші змагання в тайбоксі, змогли показати непогану техніку нанесення ударів та захисту, а також силу духу та бійцівський характер. В підсумку у нас 13 золотих, 6 срібних та 6 бронзових медалей! Київ

Відкритий чемпіонат Житомирської області з Муей Тай

14.12-15.12.2019 року Ми раді були відвідати Житомир, привітне і гостине місто. Ми вдячні організаторам даного турніру за можливість себе проявити. Ми зайняли почесне 2 загальнокомандне місце! Два наших спортсмена (Діхтяр Денис і Дудник Анатолій) були визнані кращими бійцями ТУРНІРУ в своїх вікових групах!

Відкритий чемпіонат Київської області з таїландського боксу Муей Тай

29.11.12 - 01.12.2019 проходив відкритий чемпіонат Київської області з таїландського боксу муей тай IFMA. В цих змаганнях приймали участь спортсмени з 10 регіонів України та республіки Молдови. На цих змаганнях спортсмени клубу "Спарта" вибороли 7 золотих, 3 срібних та 3 бронзові медалі!!!!

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ. ІСО КІКБОКСИНГ. ШОТЛАНДІЯ. 2019 (World Championship. ICO Kickboxing. Scotland. 2019)

16.10-20.10.2019 року в Шотландії проходив Чемпіонат Світу з кікбоксингу. Клуб "Спарта" був представлений сімейним дуетом (Кулибаба Леонід та Кулибаба Людмила), Кулибаба Леонід та Кулибаба Людмила принесли в збірну команди України золоту та срібну медалі! Вiтаємо спортсменів!

Чемпіонат України з бойових мистецтв Комбат Самозахист ІСО

04.10.-06.10.2019 в Броварах відбувся Чемпіонат України з бойових мистецтв Комбат Самозахист ІСО. Ми приймали участь в розділах тайбокс та К-1. В підсумку маємо 9 золотих, 5 срібних медалей та 4 бронзових.

Змагання з боксу присвячені ДНЮ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

 13.09. 2019 в місті Узин відбулися змагання з боксу присвячені ДНЮ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ. Спортсмени клубу «Спарта» провели вісім поєдинків та здобули чотири перемоги. Вітаємо юних спортсменів клубу!!!!

Чемпіонат Києва з бойових мистецтв Комбат Самозахист ІСО

07.09.2019 в Києві відбувся Чемпіонат Києва з бойових мистецтв Комбат Самозахист ІСО. Навчальний рік відкрито! Приймали участь в розділах тайбокс та К-комбат. В підсумку маємо 6 золотих, 3 срібних медалей та 1 бронзову.

Чемпіонат України з INTERNATIONAL COMBAT ORGANISATION

20.06.2019 в Одесі проходив Чемпіонат України ІСО. Вісім спортсменів клубу "Спарта" виступали в розділі "тайбокс". За що отримали такі нагороди: Дуднік Анатолій - 1 місце; Миколенко Іван - 1 місце; Діхтяр Денис - 1 місце; Луппа Дмитро - 1 місце; Тимченко Данило - 3 місце; Горюнов Назар - 3 місце.

 

Відкритий Чемпіонат з Комбат Самозахист ІСО, присвячений 50-річчю Дніпровського району міста Києва

25.05 відбувся Відкритий Чемпіонат з Комбат Самозахист ІСО, присвячений 50-річчю Дніпровського району міста Києва. Спортсмени клубу "Спарта" прийняли участь і вибороли 5 золотих, 2 срібних та 2 бронзових медалей. Вітаємо наших маленьких спортсменів!!!

Чемпіонат Житомирської області з таїландського боксу Муей-Тай

18 жовтня в Бердичеві відбувся "Відкритий Чемпіонат Житомирської області з таїландського боксу", який у підсумку приніс 10 золотих та 3 срібних медалей у загальнокомандну скарбничку клубу "Спарта". Клуб "Спарта" отримав Кубок за 2 загальнокомандне місце! А, також, наш спортсмен Дудник Олександр став кращим спортсменом турніру у віковій групі 10-11 років!

 

Чемпионат Украины по таиландскому боксу

С 18 по 21 апреля в Одессе проходил Чемпионат Украины по таиландскому боксу. В этом турнире трое спортсменов спортивного клуба «Спарта» Музыка Владислав, Ханов Богдан и Семянивский Владислав в составе сборной Киевской области принимали участие. По итогу четырех жарких дней соревнований в копилку команды Киевской области наши спортсмены смогли принести 3 медали Чемпионата страны! Музыка Владислав одержал досрочную победу в полуфинале над спортсменом их Одесской области, но уступил бойцу из Харькова в финале. Влад становится серебряным призером Чемпионата Украины! Семянивский Влад на пути к бронзовой медали одержал две победы над бойцами из Ивано-Франковской области и Одесской области, а в полуфинале уступил первому номеру Украины файтеру из Днепропетровской области. Влад становится бронзовым призером! Ханов Богдан представитель супертяжелого дивизиона в финале уступает бойцу из Житомирской области. Это первые соревнования Богдана такого уровня. Богдан выигрывает серебряную медаль Чемпионата Украины!

 

Чемпионат Украины по боевым искусствам "Комбат Самозащита IСО"

В воскресенье 17 марта в Броварах Киевской области завершился Чемпионат Украины по смешанным боевым искусствам "Комбат Самозащита ИСО", который проводился с 15 по 17 марта. На ринги и татами вышли 350 участников разного возраста из 17 областей нашего государства, в частности - Киевской, Житомирской, Одесской, Черкасской, Днепропетровской, Донецкой, Харьковской, Херсонской, Запорожской, Волынской, Ивано-Франковской, Николаевской, Полтавской. (Лучшие из них будут отстаивать честь Украины на первенстве Кубка Мира в Милане (Италия) 12-14 апреля и на Чемпионате Мира в Глазго (Шотландия) 16-19 октября этого года). Спортсмены клуба «Спарта» в количестве 14 человек в составе сборной команды Киевской области боролись за медали турнира. В итоге завоевали 12 золотых, 4 серебряных и 4 бронзовых медалей. Спортсмены выступали в разделах тайский бокс и К-1.

 

Чемпионат Киевской области по боевым искусствам "Комбат Самозащита ІСО"

23 февраля в Броварах состоялся чемпионат Киевской области с Комбат Самозащита ІСО. Около двухсот спортсменов из Киевской области, в том числе спортсмены клуба «Спарта» уже традиционно принимали участие в разделе тайбокс, где смогли завоевать 7 золотых, 4 серебряные и 3 бронзовые медали.

 

Открытый чемпионат Одессы по таиландскому боксу Муэй Тай

07.02-10.02.2019 года в городе Одессе состоялся открытый чемпионат Одессы по таиландскому боксу Муэй Тай. Восемь спортсменов клуба «Спарта» принимали здесь участи и все заняли призовые места. Спортсмены провели много тяжелых боев в которых одержали большинство побед. Уровень соревнований был высоким, были представлены команды с 15 регионов страны, около 300 спортсменов. Победителями турнира стали Музыка Владислав и Дихтяр Денис. Серебро завоевали Миколенко Иван, Ставила Лучиано, Семянивский Владислав. Бронзовыми призерами турнира стали: Гриценко Павел, Тымченко Даниил и Дудник Анатолий.

 

Открытый чемпионат Киева по боевым искусствам Комбат Самозащита IСО

27.01.2019 года в столице состоялся открытый чемпионат Киева по Комбат Самозащита IСО, в котором приняли участие 16 спортсменов из клуба «Спарта». Все спортсмены были заявлены в разделе тайбокс. Бойцы клуба провели много хороших поединков со столичными спортсменами и выиграли 7 золотых, 4 серебряных и 2 бронзовые медали.

 

відкритий турнір з боксу

21 грудня 2018 р. в Білій Церкві відбувся відкритий турнір з боксу в якому спортсмени клубу "Спарта" в кількості трьох чоловік приймали участь. Дудник Анатолій здодув перемогу. Грабовський Андрій також переміг. Музика Владислав провів конкурентний бій з дуже сильним боксером, але програв. Обидва бійці провели кращий бій дня! Дякуємо федерації боксу Білій Церкві за можливість брати участь на подібних турнірах і отримувати незамінний досвід !!!

 

всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO "WIZARD OPEN RING 2018"

14-15.12.2018 в Києві в СК "Меридіан" проходив всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO "WIZARD OPEN RING 2018". 60 найсильніших клубів з України, а також спортсмени з Азербайджану, Грузії і Молдови боролися за медалі турніру. Клуб "Спарта" був представлений 4 спортсменами: Дудник Анатолій зайняв 3 місце, поступившись супернику в півфіналі; Гриценко Павло виграв півфінал, але поступився у фіналі тому-2 місце; Семянівський Владислав здобув перемогу в півфіналі, але поступився у фіналі в результаті - 2 місце. Музика Владислав здобув дві перемоги і став ПЕРЕМОЖЦЕМ турніру! Хочеться відзначити дуже високий рівень бійців які брали участь у турнірі, а також шикарну організацію турніру.

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА З ТАЇЛАНДСЬКОМУ БОКСУ

 ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА З МУЕЙ ТАЙ СЕРЕД СПОРТСМЕНІВ ПОЧАТКОВОГО РІВНЯ!!!! СПОРТСМЕНИ КЛУБУ "СПАРТА" ПРОВЕЛИ СВОЇ ПЕРШІ БОЇ І ЗДОБУЛИ СВОЇ ПЕРШІ МЕДАЛІ: 4 ЗОЛОТИХ, 5 СРІБНИХ І 3 БРОНЗОВИХ.

відкритий чемпіонат Київської області з таїландського боксу Муей Тай

З 22 по 25 листопада у стінах Київського національного університету будівництва і архітектури відбувався відкритий чемпіонат Київської області з таїландського боксу Муей Тай, який зібрав 200 учасників, які представляли команди та клуби з 10 регіонів нашої країни, а також закордонних учасників з Республіки Молдови. За підсумками безкомпромісної боротьби у командних змаганнях найкращими стали спортсмени з Київської області, які своїми перемогами принесли їй загальнокомандне перше місце. Чемпіонами Київської області стали спортсмени з Білої Церкви клубу "Спарта": у ваговій категорії 54 кг (12-13 років) перемогу здобув Анатолій Дудник, у ваговій категорії 51 кг (14-15 років) переміг Владислав Семянівський, у ваговій категорії до 81 кг (16-17 років) переміг Музика Владислав, а у ваговій категорії до 38 кг (12-13 років) переміг Грабовський Андрій. Призерами відкритого чемпіонату Київської області стали: Гриценко Павло вагова категорія до 36 кг (12-13 років) - 3 місце та Тимченко Данило вагова категорія до 28 кг (10-11 років) - 2 місце.

нагородження спортсменів клубу "Спарта" за високи досягнення у спорті

29.11.2018 року на сесії міської ради спортсмени клуба "Спарта БЦ" отримали подяки за високі досягнення у спорті від Мера міста Геннадія Анатолійовича Дикого. Особисто до привітань спортсменів приєднався депутат міської ради Колосенко Микола Павлович, який підтримує розвиток таїландського боксу в місті Біла Церква.

Чемпіонат світу з кікбоксингу International Combat Organisation

5 спортсменів спортивного клубу "Спарта-БЦ" з міста Біла Церква (Сербін Ярослав, Ставіла Кароліна, Діхтяр Денис, Ставіла Лучіано, Кулибаба Даніл) в складі збірної України приймали участь у чемпіонаті Світу з International Combat Organisation (01.11-03.11.2018 р. Італія, Рим). На змаганнях приймали участь 1450 чоловік, представники 35 країн світу, з них 41 спортсмен - склад збірної України. Спортсмени клубу "Спарта-БЦ" показали високі результати, провели багато тяжких поєдинків з кікбоксингу, боксу, таїландського боксу і вибороли для України 15 медалей (5 золотих, 5 срібних, 5 бронзових). Вітаємо наших юних спортсменів, які гідно представили Україну на міжнародній арені.

чемпіонат України з International Combat Organisation

05.10-07.10.2018 року в місті Бровари відбувся чемпіонат України з International Combat Organisation. Спортсмени клубу «Спарта» показали високі результати, провели багато видовищних поєдинків з таїландського боксу та кікбоксингу і вибороли такі нагороди:

16 – перших місць;

7- других;

8 – третіх.

В СК "СПАРТА" ОБЪЯВЛЯЕТСЯ НАБОР ДЛЯ ЗАНЯТИЙ ТАЙСКИМ БОКСОМ

В спортивном клубе "Спарта" объявляется набор для занятий тайским боксом детей (от 7 лет) и взрослых. Тренировки проходят в современном, теплом, хорошо укомплектованом спортивном зале.

Все спортсмены разделены по возрастным группам и уровню подготовки

чемпіонат Київської області з Комбат Самозахист ІСО

4 золотих, 2 срібних та 3 бронзових нагороди вибороли юні спортсмени клубу «Спарта» з Білої Церкви на відкритому чемпіонаті Київської області з Комбат Самозахист ІСО. Вітаємо!!!

підготовка до міжнародного турніру по таїландському боксу

 В спортивному клубі "Легат" в місті Києві відбулися дружні поєдинки за участю 64 спортсменів з 8 клубів. Спортсмени клубу "Спарта" провели 12 спаррингів в яких показали високий рівень.

чемпіонат міста Канева з Комбат Самозахист ІСО

21.07 приймали участь у відкритому чемпіонаті міста Канева з Комбат Самозахист ІСО. Маємо 7 золоті, 4 срібні та 3 бронзові нагороди

підготовка до міжнародного турніру по таїландському боксу "Кубок Чорного Моря"

В спортивному клубі "Легат" в місті Києві відбулися дружні поєдинки між спортсменами трьох клубів: СК "Миргород" м. Миргород, СК "Спарта" м. Біла Церква, СК " Легат" м. Київ. Спортсмени провели конкурентні поєдинки, показали гарні навички та вміння, свою майстерність та техніку. Сподіваємося на високі результати на міжнародному турнірі, що пройде наприкінці літа в Одесі.

кращий спортсмен і кращий тренер 2018 року

В рамках святкування дня молоді в місті Біла Церква відбулося нагородження кращих спортсменів року за високі досягнення у спорті. З неолімпійських видів спорту таїландський бокс отримав дві нагороди у номінаціях:

-" кращий спортсмен року" - Григор Антон,

- "кращий тренер року" - Кулибаба Леонід.

Ініціатором нагородження виступило управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради.

чемпіонат Запорізької області по таїландському боксу

 7 золотих, 3 срібних та 1 бронзову нагороди вибороли юні спортсмени й спортсменки клубу «Спарта» з Білої Церкви на відкритому чемпіонаті Запорізької області по таїландському боксу. Маючи 11 нагород у своєму активі, клуб зайняв 3 загальнокоманднe місцe. Вітаємо!!

Чемпіонат Києва з INTERNATIONAL COMBAT ORGANISATION

Спортсмени Клубу "Спарта" здобули 4 золотих, 2 срібних та 1 бронозову медалі 

Чемпіонат України з таїландського боксу

В Одесі 28.03-01.04.2018 року відбувся чемпіонат України з таїландського боксу. В змаганнях прийняли участь близько 300 спортсменів з 19 регіонів України. За результатами командного заліку команда Київської області здобула ІІ місце серед юнаків та ІІІ місце серед юніорів. Наші результати (2 золотих, 2 срібних, 2 бронзових медалей):

 • Конош Дарина – 1 місце;
 • Гриценко Павло – 1 місце;
 • Малєєв Олексій – 2 місце;
 • Музика Владислав – 2 місце;
 • Семянівський Владислав – 3 місце;
 • Стеблецькі Єгор – 3 місце.

 

Чемпіонат України з Комбат Самозахист ІСО ( INTERNATIONAL COMBAT ORGANISATION)

В м. Бровари Київської області з 16.03-18.03.2018 року відбувся чемпіонат України з Комбат Самозахист ІСО. В змаганнях прийняли участь 350 спортсменів з 17 регіонів України. Змагання відбувалися на 2 площадках (татамі), 2 рингах і 1 октагоні. 

 • Наші результати (11 золотих, 3 срібних, 4 бронзових медалей):
 • Новікова Валерія – 1 місце тайбокс, 1 місце лайт-комбат;
 • Григор Антон – 1 місце тайбокс;
 • Криворот Владислав – 1 місце лайт-комбат;
 • Музика Владислав – 1 місце тайбокс, 1 місце лайт-комбат;
 • Суханов Владислав – 1 місце тайбокс, 1 місце ММА;
 • Сербін Ярослав – 1 місце тайбокс;
 • Горінов Назар –1 місце лайт-комбат, 3 місце тайбокс;
 • Миколенко Іван –1 місце тайбокс, 2 місце лайт-комбат;
 • Горіцкий Ростислав –2 місце К-1, 3 місце лайт-комбат;
 • Діхтяр Денис – 2 місце тайбокс;
 • Стеблецький Єгор – 3 місце тайбокс;
 • Паншин Павло – 3 місце сейф- комбат.

Відкритий чемпіонат Дніпровського району м. Києва з Комбат Самозахист ІСО

На відкритому чемпіонаті Дніпровського району м. Києва з Комбат Самозахист ІСО спортсмени Клубу «Спарта» здобули 17 медалей:

 • 1 місце – Кривенький Назар
 • 1 місце – Діхтяр Денис
 • 1 місце – Сітар Максим
 • 1 місце – Кулибаба Даніл
 • 1 місце – Малєєв Олексій
 • 1 місце – Земляк Денис
 • 1 місце – Музика Владислав
 • 1 місце – Зінченко Василь
 • 1 місце –Бондаренко Максим
 • 1 місце – Криворот Владислав
 • 2 місце – Миколенко Іван
 • 2 місце – Семянівський Влад
 • 2 місце – Сербін Ярослав
 • 3 місце – Стеблецький Єгор
 • 3 місце – Піголь Роман
 • 3 місце – Панченко В’ячеслав
 • 3 місце – Лопушинський Данило

Діамантова серія відкритих турнів з Муєй Тай. місто Київ

На відкритому турнірі з таїландського боксу в місті Києві спортсмeни клубу "Спарта" здобули 2 золоті та 2 срібні мeдалі:

 • 1 місце – Сітар Максим,
 • 1 місце – Музика Владислав,
 • 2 місце – Сербін Ярослав,
 • 2 місце – Стеблецький Єгор

спортсмени клубу спарта - МАЙСТРИ СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ

На церемонії відкриття чемпіонату Київської області з Комбат Самозахист ІСО (17.02.2018 р.) Вдовикі Олександру та Караман Мирославі було вручено посвідчення МАЙСТРІВ СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ. Вітаємо спортсменів!!!!

Відкритий чемпіонат Київської області з Комбат самозахист ІСО

На відкритому чемпіонаті Київської області (с. Пуща-Водиця) з Комбат самозахист ІСО спортсмени клубу «Спарта» здобули 3 золота, 5 срібла і 1 бронзу.

Чемпіонат України з боксу сeрeд жінок

Спортсменка нашого клубу Конош Дарина приймала участь у першому Чемпіонаті України з боксу сeрeд жінок (м.Рівнe). Посіла почeснe 3 місцe, з чим її і вітаємо.

Відкритий чемпіонат Одеської області з тайського боксу

На відкритому чемпіонаті Одеської області з тайського боксу (08-11.02.2018 р) спортсмени клубу «Спарта» здобули 2 золота, 2 срібла і 2 бронзи. Вітаємо команду!

Открытый чемпионат Днепровского района Киева по International Combat Organisation

20.01.2018 года проходил открытый чемпионат Днепровского района Киева по International Combat Organisation. Клуб «Спарта» был представлен 11 спортсменами.

Наши результаты:

 • 1 место – Конош Дарина,
 • 1 место – Дихтяр Денис,
 • 1 место – Сербин Ярослав,
 • 1 место – Малеев Алексей,
 • 1 место – Диденко Максим,
 • 1 место – Герасименко Андрей,
 • 1 место – Кухарский Александр,
 • 1 место – Гриценко Павел,
 • 2 место – Грабовский Андрей,
 • 2 место – Музыка Владислав,
 • 2 место – Паншин Павел.
 • Поздравляем победителей!

Финал Кубка Украины по таиландскому боксу среди взрослых и Кубок Украины по таиландскому боксу среди юношей и юниоров

Поздравляем команду Киевской областной федерации тайского бокса с удачным выступлением на Кубке Украины в Виннице! С занятым высоким 3 местом в командном зачете.

Открытый чемпионат Белой Церкви по таиландскому боксу

В Белой Церкви состоялся Открытый Чемпионат по тайскому боксу, организатором которого выступил спортивный клуб «Спарта»! Соревнования проходили среди спортсменов трех возрастных групп. Участие в турнире приняли 46 спортсменов-новичков из Киевской области. Поздравляем лучших юных боксеров!

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З Кікбоксингу "International Combat Organisation". АНГЛІЯ, БІРМІНГЕМ

З 19.10 по 22.10.2017 року в місті Бірмінгем (Великобританія) проходив Чемпіонат Світу з кікбоксингу «ІCO». В чемпіонаті приймали участь 450 спортсменів з 16 країн світу. Бої відбувалися на п’яти рингах. В складі збірної України чотири спортсмени нашого клубу Григор Антон, Вдовика Олександр, Караман Мирослава та Сербін Ярослав боролись за медалі. Наші спортсмени провели важкі поєдинки та дійшли до п’єдесталу. Григор Антон виборов золоту медаль в розділі кікбоксингу К-1 (в ваговій категорії до 60,0 кг., в віковій групі 2001-2000 р.н.), Вдовика Олександр здобув срібну медаль в розділі кікбоксингу К-1 (в ваговій категорії до 80,0 кг. серед дорослих), Караман Мирослава здобула дві срібні медалі в розділах К-1 та Муай-Тай (в ваговій категорії до 75,0 кг. серед дорослих), Сербін Ярослав здобув золоту медаль в Муай-Тай (в ваговій категорії до 60,0 кг., в віковій групі 2004-2003 р.н.).

ЧЕМПИОНАТ УКРАИНЫ С "КОМБАТ САМОЗАЩИТЫ ІСО"

С 28.09 по 01.10.2017 года в Киевской областной школе высшего спортивного мастерства в Броварах проходил чемпионат Украины с боевых единоборств «Комбат Самозащита ІСО». В нем приняли участие несколько сотен представителей из разных регионов Украины. Состоялись 164 поединки на 4 спортивных площадках: профессиональном ринге, октагоне, татами и юниорском ринге. 16 спортсменов нашего клуба принимали здесь участие.

Имеем хорошие результаты: 

 • Фельтин Олег – 1 место;
 • Криворот Владислав – 1 место;
 • Сербин Ярослав – 1 место;
 • Дихтяр Денис - 1 место;
 • Гриценко Павел - 1 место;
 • Григор Антон - 1 место;
 • Дудник Анатолий – 1 место;
 • Вдовика Александр – 1 место; 
 • Караман Мирослава– 1 место;
 • Кухарский Александр - 1 место;
 • Семянивский Владислав – 2 место;
 • Паншин Павел – 2 место;
 • Бондаренко Максим – 3 место;
 • Малеев Алексей – 3 место;
 • Юрченко Руслан – 3 место.

ДЕНЬ ГОРОДА. БЕЛАЯ ЦЕРКОВЬ

16.09.2017 года в городе Белая Церковь отмечали праздник «День Города». Клуб «Спарта» уже традиционно проводил показательные выступления. Было проведено два дружественных поединка и открытая тренировка (работа на тайских пэдах). Спортсмены с поставленной задачей справились на отлично, чем удивили и порадовали жителей города.

В СК "СПАРТА" ОБЪЯВЛЯЕТСЯ НАБОР ДЛЯ ЗАНЯТИЙ ТАЙСКИМ БОКСОМ

В спортивном клубе "Спарта" объявляется набор для занятий тайским боксом детей (от 6 лет) и взрослых. Тренировки проходят в современном, теплом, хорошо укомплектованом спортивном зале. Все спортсмены разделены по возрастным группам и уровню подготовки

ЧЕМПИОНАТ ДНЕПРОВСКОГО РАЙОНА ГОРОДА КИЕВА

Сезон открыт!!!! С 13 заявленных спортсменов 10 первых мест!!!!! Чемпионат Днепровского района г. Киева по International Combat Organisation

Наши результаты:

 • 1. Дудник Анатолий - 1 место;
 • 2. Дудник Александр - 1 место;
 • 3. Семянивский Влад - 1 место;
 • 4. Дихтяр Денис - 1 место;
 • 5. Гриценко Павел - 1 место;
 • 6. Григор Антон - 1 место;
 • 7. Криворот Владислав -1 место;
 • 8. Ставила Лучиано 1- место;
 • 9. Ставила Каролина 1- место;
 • 10. Сербин Ярослав 1- место;
 • 11. Кухарский Александр 3- место;
 • 12. Горинов Назар 3- место;
 • 13. Миколенко Иван - 3 место.

ЧЕМПИОНАТ УКРАИНЫ ПО ТАИЛАНДСКОМУ БОКСУ СРЕДИ ЮНОШЕЙ И ЮНИОРОВ, ОДЕССА

НАШИ СПОРТСМЕНЫ ПОКАЗАЛИ ВЫСОКИЙ УРОВЕНЬ, ВОЛЮ К ПОБЕДЕ И КОМАНДНЫЙ ДУХ !!!!!СПАСИБО ВСЕМ КТО ЗА НАС БОЛЕЛ!!!!

Наши результаты:

 • 1. Дудник Анатолий (10-11 лет), 46 кг - 1 место;
 • 2. Дудник Артем (16-17 лет), 67 кг - 2 место;
 • 3. Домащук Валерия (13-14 лет), 57 кг- 1 место;
 • 4. Дихтяр Денис (8-9 лет), 24 кг- 1 место;
 • 5. Миколенко Иван (8-9 лет), 36 кг - 2 место;
 • 6. Конош Дарья (12-13 лет), 36 кг- 2 место;
 • 7. Малеев Алексей (12-13 лет), 36 кг -2 место;
 • 8. Кухарский Александр (10-11 лет), 32 кг 2- место;
 • 9. Гриценко Павел (10-11 лет), 30 кг 3 - место.

Показательные бои спортсменов клуба "Спарта"

Показательные бои спортсменов клуба "Спарта" на празднование своей годовщины фитнес - центром FIZIKA. 18. 05.2017 г. Киев

В честь празднования "100 - летия Курорта Миргород" проходили поединки по Муай -Тай

14.05.2017 года в Миргороде в честь празднования "100 - летия Курорта Миргород" проходили поединки по Муай -Тай. Наш спортсмен Антон Григор провел бой с бронзовым призером чемпионата Мира по тайскому боксу. В тяжелом поединке он уступил победу своему сопернику по очкам, но при этом показал хорошую технику и бойцовский характер.

Чемпионат Украины по версии ICO

С 31.03 по 02.04.2017 г. в Броварах проходил открытый чемпионат Украины по версии ICO. Наш клуб был представлен 13 спортсменами.

 • 1 место - Григор Антон;
 • 1 место - Криворот Владислав;
 • 1 место - Грабовский Дмитрий;
 • 1 место - Грабовский Андрей;
 • 1 место - Кухарский Александр;
 • 1 место - Гриценко Павел;
 • 1 место - Дудник Анатолий;
 • 2 место - Дудник Александр;
 • 2 место - Нетреба Семен;
 • 2 место - Мягкоход Владислав;
 • 2 место - Караман Мирослава;
 • 3 место - Малюк Тимур.

Чемпионат Украины по таиландскому боксу

С 16.03 по 19.03.2017 года в Белой Церкви проходил чемпионат Украины по таиландскому боксу и ежегодный турнир среди детей «Будущая звезда». Спортсмены из 14 областей отстаивали свое право стать сильнейшим тайбоксером Украины. По итогам чемпионата Украины Киевская область заняла почетное 3-е место. Спортсмены клуба «Спарта» заняли такие места:

 • 1 место – Дудник Александр («Будущая звезда»);
 • 1 место – Караман Мирослава (чемпионат Украины);
 • 1 место – Ставила Каролина («Будущая звезда»);
 • 2 место – Ставила Лучиано («Будущая звезда»);
 • 3 место – Миколенко Иван («Будущая звезда»);
 • 3 место – Дихтяр Денис («Будущая звезда»);

Профессиональный турнир «Память»

18.02.2017 года в Киеве проходил профессиональный турнир «Память», посвященный воинам-интернационалистам и участникам антитеррористической операции. Поединки проходили при поддержке всеукраинской ассоциации боевых искусств «КОМБАТ САМОЗАЩИТА ІСО». Ставила Тамара представляла наш клуб и в тяжелом поединке одержала победу над соперницей из Белоруссии. Поздравляем нашего спортсмена.

ОТКРЫТЫЙ ЧЕМПИОНАТ ГОРОДА ОДЕССЫ ПО ТАИЛАНДСКОМУ БОКСУ

В открытом чемпионате города Одессы приняли участие 238 спортсмена из 12 областей Украины и Молдовы.

 • Наши результаты:
 • Суханов Владислав - 1место;
 • Григор Антон - 1место;
 • Новикова Валерия - 1 место;
 • Конош Дарина - 1 место;
 • Домащук Валерия - 1 место;
 • Дудник Александр -1место;
 • Ставила Лучиано - 1место.
 • Ставила Каролина- 2 место;
 • Гриценко Павел - 3 место;
 • Кухарский Александр - 3 место;
 • Дудник Анатолий - 3 место;
 • Фельтин Олег - 3 место;
 • Мягкоход Владислав - 3 место;
 • Барбос Василий - 2 место;